Tempo Pracy – Praca z frezarką

 

 

Nadal siłujesz się z przedłużonymi paznokciami i zużywasz tony pilników? A może wolałabyś pracować szybciej, bardziej efektywnie, dokładniej, mniej inwazyjnie dla płytki paznokcia i w sposób dużo przyjemniejszy dla klientki? W trakcie tego szkolenia nauczę Cię jak od A do Z wykonać zabieg stylizacji paznokci przy użyciu urządzenia rotacyjnego.

Szkolenie dodatkowe, niezmiernie ważne, przeznaczone jest dla osób początkujących które chcą przed szkoleniem technicznym nauczyć się pracy z frezarką. Na tym szkoleniu nauczę cię pracować szybciej, bardziej efektywnie, mniej inwazyjnie dla płytki paznokcia i w sposób dużo przyjemniejszy dla klientki. Skupimy się tutaj na prawidłowym i dokładnym opracowaniu wału okolopaznokciowego oraz prawidłowym ściągnięciu masy hybrydowej/żelowej z płytki paznokcia. Spotykamy się 2-3 godzinki przed szkoleniem technicznym.

Program szkoleń:

 15% teoria
Budowa paznokcia naturalnego oraz przedłużonego
Wybór frezarki oraz odpowiednich frezów
Różnica między frezarkami i frezami
Odpowiednie ułożenie rączki frezarki w stosunku do paznokcia klientki.

85% praktyka
Wykonanie manicure frezarką
Usuniecie masy żelowej oraz hybrydowej
Przygotowanie płytki do przedłużenia
-usuniecie martwego naskórka odpowiednimi frezami

*praca na własnej dłoni

 

Czas trwania szkolenia: 2-3 godziny
Koszt szkolenia: 250 zł

Po ukończeniu szkolenia każda uczestniczka otrzyma certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności,zaświadczenie o ukończeniu kursu, materiały dydaktyczne, upominki od firmy oraz profesjonalne zdjecie swoich stylizacji. ☝️ Taka pamiątka na pewno się przyda. Zapewniam także pełne kontakt oraz wsparcie po zakończonym szkoleniu
W cenę warsztatów wliczone zostały wszystkie materiały potrzebne do pracy.