Szkolenia

Zapraszam do skorzystania z najwyższej jakości szkoleń z zakresu stylizacji i zdobnictwa paznokci. Pomogłam już wielu początkującym stylistką!

85 % czasu szkolenia poświęcamy na praktykę – teoria wykładana jest w trakcie pracy oraz w postaci materiałów szkoleniowych, które kursant otrzymuje w nawiązaniu do tematyki kursu.

Dbając o jakość usług kursy prowadzone są indywidualnie lub max w dwuosobowej grupie. Terminy szkoleń ustalane są z kursantami drogą telefoniczną lub mailową. Przekaże Wam zarówno wiedzę podstawową, jak i całe mnóstwo tricków pomocnych w paznokciowej karierze.

W trakcie szkoleń technicznych kursanci pracują na modelach* – tylko i wyłącznie ten sposób pracy gwarantuje pełne zapoznanie się ze specyfiką zabiegu. Szkoląc się z zakresu zdobnictwa będziemy dążyć do tego by w trakcie jednego dnia kursu wykonać wzornik składający się z przynajmniej pięciu dobrej (lub znakomitej!) jakości zdobień.

.

Szkolenia trwają zwykle około 6-7 godzin zegarowych, trudno jednak podać tu stałe ramy czasowe. Mamy do wykonania pewne praktyczne zadania i tylko i wyłącznie od tempa pracy kursanta zależy ile de facto czasu poświęcimy na poszczególne czynności.

Po ukończonym kursie otrzymacie certyfikat, zaświadczenie o ukończonym kursie, materiały dydaktyczne, upominki od firmy oraz profesjonalne zdjęcia wykonanych przez siebie stylizacji. Taka pamiątka na pewno się przyda. Zapewniamy Wam także pełen kontakt i wsparcie po zakończeniu szkolenia.

Szkolenia prowadzone są przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – kursant musi mieć jedynie swój własny pędzel (to przyrząd użytku osobistego).

ZAPEWNIAMY MODELKI!!

WARUNKIEM REZERWACJI USTALONEGO TERMINU SZKOLENIA JEST WPŁATA ZALICZKI WYSOKOŚCI 100 ZŁ NAJPÓŹNIEJ 3 DNI OD MOMENTU USTALENIA TERMINU KURSU. BRAK WPŁATY OZNACZA REZYGNACJĘ ZE SZKOLENIA.

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA BĄDŹ NIESTAWIENIE SIĘ W UMÓWIONYM TERMINIE JEST RÓWNOZNACZNE Z PRZEPADKIEM ZALICZKI. POZOSTAŁA CZĘŚĆ PŁATNOŚCI POWINNA BYĆ UISZCZONA PIERWSZEGO DNIA SZKOLENIA.

Dane konta bankowego:
Rabbit Nails – Ewa Żołnierczyk – Gliwice
ul. Marzanki 1/1A
44-100 Gliwice
ING 18 1050 1298 1000 0092 4280 0499