Szkolenia

Zapraszam do skorzystania z najwyższej jakości szkoleń z zakresu stylizacji i zdobnictwa paznokci. Pracuje jako szkoleniowiec od 8 lat i pomogłam już wielu początkującym stylistką! Zadzwoń i przekonaj się Sama ☎️ 661282898

85 % czasu szkolenia poświęcamy na praktykę – teoria wykładana jest w trakcie pracy oraz w postaci materiałów szkoleniowych, które kursant otrzymuje w nawiązaniu do tematyki kursu.

Dbając o jakość usług kursy prowadzone są indywidualnie lub max w dwuosobowej grupie. Terminy szkoleń ustalane są z kursantami drogą telefoniczną lub mailową. Przekaże Wam zarówno wiedzę podstawową, jak i całe mnóstwo tricków pomocnych w paznokciowej karierze.

W trakcie szkoleń technicznych kursanci pracują na własnej dłoni lub na modelach*
Szkoląc się z zakresu zdobnictwa będziemy dążyć do tego by w trakcie jednego dnia kursu wykonać wzornik składający się z przynajmniej pięciu dobrej (lub znakomitej!) jakości zdobień.

.

Szkolenia trwają zwykle około 6-7 godzin zegarowych, trudno jednak podać tu stałe ramy czasowe. Mamy do wykonania pewne praktyczne zadania i tylko i wyłącznie od tempa pracy kursanta zależy ile de facto czasu poświęcimy na poszczególne czynności.

Po ukończonym szkoleniu otrzymacie teczkę z certyfikatem w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończonym kursie, materiały dydaktyczne, upominki od firmy oraz profesjonalne zdjęcia wykonanych przez siebie stylizacji. Taka pamiątka na pewno się przyda. Zapewniamy Wam także pełen kontakt i wsparcie po zakończeniu szkolenia.

Szkolenia prowadzone są przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria. Proszę zabrać ze sobą uśmiech i pozytywne nastawienie, resztą zajmie się Ja 🙂

WARUNKIEM REZERWACJI USTALONEGO TERMINU SZKOLENIA JEST WPŁATA ZADATKU WYSOKOŚCI 200 ZŁ ZA KAŻDY DZIEŃ SZKOLENIA. NAJPÓŹNIEJ 2 DNI OD MOMENTU USTALENIA TERMINU KURSU. BRAK WPŁATY OZNACZA REZYGNACJĘ ZE SZKOLENIA.

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO ZMIANY TERMINU SZKOLENIA. INFORMUJĘ RÓWNIEŻ, IŻ WEDŁUG PRAWA ZADATEK JEST NIEZWROTNY. POZOSTAŁA CZĘŚĆ PŁATNOŚCI POWINNA BYĆ UISZCZONA PIERWSZEGO DNIA SZKOLENIA.

Dane konta bankowego:
Rabbit Nails – Ewa Żołnierczyk – Gliwice
ul. Marzanki 1/1A
44-100 Gliwice
ING 16 1050 1285 1000 0091 3023 4975

ZAPEWNIAM MODELKI!!