"Małymi krokami do celu"

EWA ŻOŁNIERCZYK

Jestem właścicielką salonu oraz wykwalifikowanym szkoleniowcem i stylistką.
W trakcie stylizacji stawiam na rzetelność wykonania usługi, trwałość i estetyczny, naturalny efekt końcowy. Słyne także z perfekcyjnych zdobień. Na paznokciach potrafie wyczarować dosłownie wszystko - od delikatnego ombre do finezyjnych ręcznie malowanych portretów.
W salonie posiadam sporą kolekcję lakierów hybrydowych oraz przeróżnych pyłków, brokatów, foli, cyrkoni i wiele wiele innych produktów do wykonania pięknej i zadowalającej każdą klientkę, stylizacji.
Wykonuje swoją pracę już od kilku lat i mam za sobą odbytych kilkadziesiąt szkoleń które są potwierdzone certyfikatami wystawionymi przez najlepszych w Polsce, takich jak: Victorija Borovikova, Paulina Pastuszak, Aleksandra Sowa-Falarz, Natalia Larina, Nicolett Vètek, Emilia Maria, Kasia Kumaszewska.

Od 2016 roku intensywnie prowadze szkolenia i mam za sobą kilkaset wyszkolonych kursantek. Dodatkowo w 2021 przeszłam przez 24 szkolenia instruktorskie aby podnieść swoje kwalifikacje w zawodzie. Samokształcenie i chęć podejścia do sprawy profesjonalnie jest dla mnie czymś bardzo ważnym. W czasie kursów daję z siebie 110% energii i zaangażowania. Bo za punkt honoru stawiam sobie podniesienie Twoich kwalifikacji. Już na samym początku swojej kariery zrozumiałam jak istotną rzeczą jest dzielenie się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i doświadczeniami zaobserwowanymi przez tych klika lat pracy z klientem. Mało jaka rzecz sprawia Mi tyle przyjemności niż widok kursantki robiącej postępy w czasie szkoleń w salonie Rabbit Nails, jak również informacje zwrotne o dostaniu przez kursantkę pracy w wymarzonym zawodzie. W czasie szkoleń nigdy nie pozostawiam pytań bez odpowiedzi, bądź problemu bez jego rozwiązania. Szeroko pojęty temat stylizacji paznokci to dla mnie drugie życie. Cały czas chce wiedzieć więcej, umieć więcej, a na koniec dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Nie ma nic lepszego na świecie, niż połączenie swojej pasji z życiem zawodowym.

 

Certyfikaty: